Op. Dr. Rohat KUTLAY

Binlerce

Başarılı Operasyon

Yılların

Kazandırdığı Meslek Tecrübesi

1966 yılında Ağrı'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'nın değişik okullarında tamamladı. 1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne girdi. 1990 yılında mezun olduktan sonra aynı yıl Ankara Numune Hastanesi 1. Plastik Cerrahi Kliniği'nde ihtisasa başladı. 1992 yılında aynı klinikten Aynur Tapmaz ile evlendi. 1995 yılında kısa bir süreliğine İsveç Karolinska Enstitüsünde Plastik Cerrahi Kliniğinde çalıştı. Bu arada Dilan Yağmur adında bir kız çocuğu doğdu. 1996 yılında ihtisasını tamamlayarak Plastik Cerrahi uzmanı olarak Gaziantep Devlet Hastanesi'ne tayin edildi. 2000 yılında askerlik görevini yerine getirmek üzere İzmir Hava Hastanesi'ne tayin edildi. 16 yıl hizmet ettiği şimdiki adıyla Dr. Ersin Aslan Gaziantep Devlet Hastanesi'nden 2012 yılında istifa ederek özel çalışmaya karar verdi. Halen muayenehane hekimliği yapmaktadır. Ayrıca Kıbrıs Gazi Mağusa'da Cyprus Central Hospital'da (Mağusa Tıp Merkezi) hasta kabul etmektedir. Bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Çalışma Prensiplerimiz

Mahremiyet

Hastaların fotoğraf ve doktorla olan süreç içindeki tüm deneyimlerinin şartlar ne olursa olsun hasta ile doktoru arasında kalmasıdır.

Hastane-Hijyen

Yapılacak girişim ve operasyonların tam teşekküllü, ruhsatlı hastane ve hijyenik/güvenli ameliyathane ortamlarında gerçekleştirilmesidir.

Zarar Vermeme

Bu anlayış tüm tıp dallarında göz önünde ilk bulundurulması ve çok dikkate alarak uygulanmaya çalışılması gereken bir zorunluluktur.

Saygı

Hastaların sağlık, güzellik, ekonomik beklentilerine saygı duyarak, kendilerine en uygun seçeneğin aranması, güvenlerinin umut ve beklentilerinin ticari beklentilere feda edilmemesi, aksine güvence altına alınmasıdır.

Kişiye Özel Yaklaşım

Değerlendirmeye gelen tüm danışan ve hastalar için klişeler, herkese aynı kalıpta uygulamalar ve şablon yaklaşımlar yerine, kişinin fiziksel, genetik, sosyal, bedensel ve zihinsel yapısına en uygun seçeneğin belirlenmesidir.

Bilgilendirme

Tüm danışanlara risk ve girişim sonrası olası sonuçlar ve süreç hakkında kendilerine gerçekleri örtmeden, zorlukları hafifleterek aktarmadan bilgilerin olduğu gibi anlatılmasıdır.

Make An Appointment